Natržený sval, natržená achilovka, natržený vaz

Všichni řeší příčinu z vnější, mažou různé masti, gely, ale… Klíčem k úspěchu je řešit natržené místo zevnitř

Ať už se vám úraz stane při sportu nebo když dobíháme autobus, je natržení části pohybového aparátu velmi bolestivá a dlouho se hojící záležitost. 

Jsem stále aktivní sportovec a proto vím, jak těžce se toto poranění hojí. Je to zdlouhavé a náročné.

Přemýšlel jsem, jak urychlit rekonvalescenci sportovců i běžných lidí, při natrženém svalu, šlaše či vazu. Zde Vám předkládám můj návod, který mě osobně již několikrát zachránil při rekonvalescenci.

Vyžaduje to speciální přístup a péči, aby regenerace postiženého místa mohla proběhnout co nejrychleji a nejefektivněji.

Základní věc celého zotavení, kterou musíte co nejdříve po poranění udělat je provést hloubkové podchlazení postiženého místa. Můžete použít různé speciální chladící gely, chladící spreje, ale mě osobně se nejlépe osvědčil kus zmrzlého masa, který se při rozpouštění přesně přizpůsobí postiženému místu. Tento chlad je potřeba aplikovat 2-3 dny, abysme zamezili tvorbě otoku.

Druhým a zásadním krokem při rekonvalescenci, který pomůže tělu zrychleně zacelit trhliny je příjem látek, které se zabudují do postižené tkáně a pomohou s obnovou. Mě osobně se nejvíce osvědčilo EL-ELÁSTICO, které obsahuje naštěpený kolagen – tělo ho může ihned využít pro rekonstrukci natrženého místa, dále protizánětlivá bylina Boswellia serrata, která antiflogistikum bez vedlejších účinků. Tribulus terrestris obsažený v preparátu pomůže s obnovením pružnosti postiženého místa a hlavně zaručí to, aby sval, šlacha nebo vaz se dostaly do stejné kondice, jako před poraněním a měly stejnou, nebo ještě větší sílu než před poraněním. Tím si zajistíte, že i po rekonvalescenci bude mít postižené místo dobrou schopnost rychlé koordinované reakce. Dále obsažená Gotu kola a vitamín C Vám zajistí celkově dobrou regeneraci při poranění.

Takže si to zopakujme. Po dobu prvních 2-3 dní je nutné natržené místo podchladit, pro zamezení tvorby otoku a následně dodat tělu speciální výživu, která zrychleně pomůže se zacelením ruptur. Tímto způsobem se můžete vrátit zpět do kondice o mnoho rychleji. Zde si můžete objednat regenerační prepará EL-ELÁSTICO, který Vám pomůže zrychleně zacelit natržené místo.