Biologicky aktivní substance psychosomatické marihuany

Vneste klid, do dnešní neklidné doby

Marihuana CH1 prošla procesem biologické aktivace

Je to náročný proces syntézy, během kterého dochází k aktivaci všech kanabinoidů, včetně THC, CBD, CBG,….. Proto se oproti ostatním přípravkům vyznačuje diametrálně odlišnými a silnějšími účinky.

K čemu je dobré užívat léčebnou marihuanu?

Ti, kdo už se s marihuanou několikrát setkali to znají dobře. Aby měl tento zázračný květ účinek, musí se nejdříve aktivovat. Někdo na to jde kouřením, někdo ji aktivuje zevnitř. Díky tomu, že už se dlouhou dobu pohybuji v oboru zdravotnictví, musím jednoznačně užívání kouřením nedoporučit. Jde o metodu, která je vhodná tak akorát pro indiány někde v pralese, kteří nemají přístup k moderním technologiím.

Tento proces užívání prokazatelně spouští zánětlivé procesy nejen v plicích, ale především také v celém organismu.

Každý z nás jsme v našem těle na něco slabí a náchylní a v něčem naopak ohromně silní a odolní. Pokud i ty nejodolnější plíce na světě budete pravidelně zatěžovat kouřením a přímo přes ně posílat rakovinotvorné splodiny, nemusím vám říkat, jak to potom dopadá.

Díky novelizaci zákona je už nyní i v ČR legální používání marihuany s obsahem THC do <1% a vy si tak můžete beztrestně dopřát tuto kouzelnou bylinu, která v sobě na základě optimalizovaného psychoaktivního účinku vnáší možnost odbourat psychosomatické příčiny vašeho problému.

Nyní si tak můžete vychutnat všechny účinky, které jsou v konopí skryty.

Složení

  • Čištěný máselný tuk
  • Marihuana květ, THC <1%
  • Konopný olej

V čem je biologicky aktivní konopí jiné?

Uvnitř každé rostliny marihuany jsou stovky účinných sloučenin s jedinečným terapeutickým potenciálem.

Hlavní věcí je, přeměna obsažených účinných prekurzorů v rostlině, do aktivní podoby.

Díky nepřetržitému výzkumu, který nám byl umožněn, jsme pro Vás schopni zajišťovat individuální kmeny, které účinkují na specifické problémy.

Pojďme si teď říct, jaké výhody marihuana nabízí

1. Působí příznivě na zmírnění stres


2. Rozhání svalové napětí


3. Podporuje relaxaci a zotavení


4. Může mít protizánětlivé účinky


5. Snižuje nevolnost a zvracení po chemoterapii


6. Zvyšuje všímavost a bytí v přítomném okamžiku


7. Pozitivně působí na transformaci bolesti


8. Udržuje zdravý management duševního zdraví


9. Působí příznivě na řízení tělesné hmotnosti


10. CBD

Je možné, se díky marihuaně zcela vyléčit?

Ti, kteří pravidelně konzumují konopí, nyní chápou, že má silnou schopnost podporovat odpočinek a zotavení. Konopí pomáhá přesunout pozornost od stresu k zotavení.

Namísto přemýšlení o konopí jako o léku, který nás dokáže vyléčit z určitých nemocí, přemýšlejte o něm jako o prostředku napomáhajícím uzdravení. Konopí pomáhá našemu tělu vykonávat léčebnou práci tím, že mu pomáhá dostat se do správného stavu mysli. Pomáhá nám dostat se ze stavu boje nebo útěku, do stavu odpočinku a přítomného okamžiku.

Co mě to bude stát?

1850 Kč / 78 EUR

Za 30 aktivovaných tablet marihuany, které Vám vystačí na 15 – 30 dní.

  • *Neužívejte déle než 60 dní v kuse.
  • *Není určeno pro děti a mladistvé do 16 let.
  • *Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Je to bezpečné?

Když už má člověk dost všech driáků, které na bolest vyzkoušel s tím, že potřebuje něco jemnějšího, konopí převažuje nad všemi alternativami v oblasti léčby bolesti. Konopí totiž nesnižuje přímo úroveň bolesti, ale mění emocionální reakci na prožitek bolesti.

Užíváním konopí můžeme pomoci našemu tělu využít zánět správným způsobem, aniž bychom to přeháněli a způsobili více škody než užitku. Protizánětlivé účinky hrají podstatnou roli ve stavu zotavení. Celkově vzato, konopí posouvá vaše tělo směrem k samo-léčení a zdraví.

Pomůže mi to?

Kromě duševní relaxace, kterou konopí produkuje, také pomáhá rozpouštět fyzické napětí. Z kanabinoidů obsažených v rostlině konopí, je hlavním hnacím motorem tohoto zdravotního přínosu THC. Ve výzkumné literatuře je dobře známo, že THC je svalový relaxant, kromě mnoha dalších výhod. 

Až se budete cítit napjatí, užijte aktivované konopí. Zkuste si najít klidné místo, kde se budete cítit pohodlně. Věnujte nějaký čas soustředění se na své tělo a dýchání. Všimněte si tělesných oblastí a nechte konopí, aby vám pomohlo rozpustit napětí.

Cena

Cena čítá 1850 Kč za 30 tabletové balení. Když si vezmete, kolik už jste vrazili peněz do řešení Vašeho problému, je to zanedbatelná částka.

Pro zájemce ze zahraničí, malé balení 30 tablet stojí 78 EUR a o poštovné za hranice se dělíme 50:50, půlku platíte Vy a půlku my. To znamená na příklad, že pokud doprava do Německa stojí cca 250 Kč, tak zaplatíte pouze 125 Kč / 9 EUR a zbytek doplatíme my.

Na Slovensko samozřejmě platí také doprava ZDARMA.

Zde si můžete udělat předobjednávku a zajistit si tak 1. várku bioaktivní marihuany

*Předpokládané datum dodání je 6.5. 2023