Biologicky aktivní substance psychosomatické marihuany

Vneste klid, do dnešní neklidné doby

Marihuana CH1 prošla procesem biologické aktivace

Je to náročný proces syntézy, během kterého dochází k aktivaci všech kanabinoidů, včetně THC, CBD, CBG,….. Proto se oproti ostatním přípravkům vyznačuje diametrálně odlišnými účinky.

K čemu je dobré užívat léčebnou marihuanu?

Ti, kdo už se s marihuanou několikrát setkali to znají dobře. Aby měl tento zázračný květ účinek, musí se nejdříve aktivovat. Někdo na to jde kouřením, někdo ji aktivuje zevnitř. Díky tomu, že se dlouhou dobu pohybuji v oboru zdravotnictví, musím jednoznačně užívání kouřením nedoporučit. Jde o metodu, která je vhodná tak akorát pro indiány někde v pralese, kteří nemají přístup k moderním technologiím.

Tento proces užívání prokazatelně spouští zánětlivé procesy nejen v plicích, ale především také v celém organismu.

Každý z nás jsme v našem těle na něco slabí a náchylní a v něčem naopak ohromně silní a odolní. Pokud i ty nejodolnější plíce na světě budete pravidelně zatěžovat kouřením a přímo přes ně posílat rakovinotvorné splodiny, nemusím vám říkat, jak to potom dopadá.

Díky novelizaci zákona je už nyní i v ČR legální používání marihuany s obsahem THC do <1% a vy si tak můžete beztrestně dopřát tuto kouzelnou bylinu, která v sobě na základě optimalizovaného psychoaktivního účinku vnáší možnost odbourat psychosomatické příčiny vašeho problému.

Nyní si tak můžete vychutnat všechny účinky, které jsou v konopí skryty.

Složení

 • Čištěný máselný tuk
 • Marihuana květ, THC <1%

V čem je biologicky aktivní konopí jiné?

Uvnitř každé rostliny marihuany jsou stovky účinných sloučenin s jedinečným terapeutickým potenciálem.

Hlavní věcí je, přeměna obsažených účinných prekurzorů v rostlině, do aktivní podoby.

Díky nepřetržitému výzkumu, který nám byl umožněn, jsme pro Vás schopni zajišťovat individuální kmeny, které účinkují na specifické problémy.

Pojďme si teď říct, jaké výhody marihuana nabízí

 • 1. Může příznivě působit na zmírnění stresu
 • 2. Může příznivě působit na svalové napětí
 • 3. Může příznivě působit podporovat relaxaci a zotavení

 • 4. Ve výzkumech se předpokládá, že může mít protizánětlivé účinky
 • 5. Může snižovat nevolnost a zvracení po chemoterapii
 • 6. Může zvyšuje všímavost a bytí v přítomném okamžiku

 • 7. Může příznivě působit na transformaci bolesti
 • 8. Může příznivě působit na udržování zdravého managementu duševního zdraví
 • 9. Může příznivě působit na řízení tělesné hmotnosti


+ Další výhody CBD

Je možné, se díky marihuaně zcela vyléčit?

Ti, kteří pravidelně konzumují konopí, nyní chápou, že má silnou schopnost podporovat odpočinek a zotavení. Konopí pomáhá přesunout pozornost od stresu k zotavení.

Namísto přemýšlení o konopí jako o léku, který nás dokáže vyléčit z určitých nemocí, přemýšlejte o něm jako o prostředku napomáhajícím uzdravení. Konopí pomáhá našemu tělu vykonávat léčebnou práci tím, že mu pomáhá dostat se do správného stavu mysli. Pomáhá nám dostat se ze stavu boje nebo útěku, do stavu odpočinku a přítomného okamžiku.

Co mě to bude stát?

1850 Kč / 75 EUR

1202 Kč / 48 EUR

Za 30 aktivovaných tablet marihuany, které Vám vystačí na 15 – 30 dní.

 • *Neužívejte déle než 60 dní v kuse.
 • *Není určeno pro děti a mladistvé do 16 let.
 • *Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Je to bezpečné?

Když už má člověk dost všech driáků, které na bolest vyzkoušel s tím, že potřebuje něco jemnějšího, konopí převažuje nad všemi alternativami v oblasti léčby bolesti. Konopí totiž nesnižuje přímo úroveň bolesti, ale mění emocionální reakci na prožitek bolesti.

Užíváním konopí můžeme pomoci našemu tělu využít zánět správným způsobem, aniž bychom to přeháněli a způsobili více škody než užitku. Protizánětlivé účinky hrají podstatnou roli ve stavu zotavení. Celkově vzato, konopí posouvá vaše tělo směrem k samoobnově a zdraví.

Pomůže mi to?

Kromě duševní relaxace, kterou konopí produkuje, také pomáhá rozpouštět fyzické napětí. Z kanabinoidů obsažených v rostlině konopí, je hlavním hnacím motorem tohoto zdravotního přínosu THC. Ve výzkumné literatuře je dobře známo, že THC je svalový relaxant, kromě mnoha dalších výhod. 

Až se budete cítit napjatí, užijte aktivované konopí. Zkuste si najít klidné místo, kde se budete cítit pohodlně. Věnujte nějaký čas soustředění se na své tělo a dýchání. Všimněte si tělesných oblastí a nechte konopí, aby vám pomohlo rozpustit napětí.

Cena

Cena čítá 1850 Kč / 78 EUR za 30 aktivovaných tablet. Když si vezmete, kolik už jste vrazili peněz do řešení Vašeho problému, je to zanedbatelná částka.

Zákazníci z české republiky mají dopravu ZDARMA a o poštovné do dalších zemí se dělíme 50:50, půlku platíte Vy a půlku my. To znamená na příklad, že pokud doprava do Německa stojí cca 250 Kč, tak zaplatíte pouze 125 Kč / 9 EUR a zbytek doplatíme my.

Na Slovensko samozřejmě platí také doprava ZDARMA.

Zde si můžete udělat objednávku a zajistit si tak várku bioaktivní marihuany