Cvičební kniha

Sexy tělo díky jednoduchým cvikům

Co dělat, abyste se cítili dobře ve svém těle? Jak dostat své tělo do formy. Tento způsob Vám pomůže zhubnout přebytečný tuk a normalizovat krevní cukr mnohem rychleji, než kdybyste pátrali na vlastní pěst.

CENA: 299 KČ / 11.99 € / stažitelné do mobilu, tabletu, počítače

 • výsledky uváděných klientů mohou být odlišné, od výsledku ostatních klientů.

„Je to úžasná věc, moc se mi líbí, jak pan Anděl vše nejdříví ukáže a pak jde cvičení líp. Přístup pana Anděla je neskutečný. Jsem moc rád, že jsem na vás na internetu narazil. Cvičím s ohledem na svůj zdravotní stav, někdy to jde a někdy ne. Dříve jsem sportoval, takže vím, že pohyb je pro život důležitý.“

„Téměř každý den začínám rozcvičkou a 6 minutami cvičení podle zakoupeného cvičení. Cvičím v malé pracovně, kde už jsem si vychytala úhly, kam vykopnout nohu, aniž bych převrátila nábytek. Cvičení mi moc pomáhá s lepší náladou, tělo mám víc zpevněné, takže super, doporučuji všem.“

„Moje pocity? Nejdříve to bylo těžké, ale každý den mi bylo líp. Stačilo tak málo. 6 minut denně cvičit, trošku změnit jídelníček a Vaše SMS jako podpora. Kila šla pěkně dolů. Zatím jsem zhubla 15 kg. Jsem v důchodu a hlídám 4 vnoučata, tak jsme strávili celé léto v pohybu. Mohli jsme společně jezdit na kole, bruslích i výletit po horách. Jsem moc spokojená, můj život se stal mnohem veselejší a aktivnější :-)“

Jak rozvlnit své tělo, abyste začali hubnout

Pokud dumáte, jak ještě letos zhubnout pár kil, snížit hladinu cukru v krvi, rozhýbat klouby, zlepšit držení těla, pak čtete možná ty nejdůležitější řádky, které se Vám kdy dostaly do ruky.

Vysvětlení je jednoduché. Stačí aplikovat cvičební plán. Názory se shodují, ke zdravé postavě vede jediná cesta – a to přes cvičení.

Dlouhodobě zažitý názor, že pohybem se hubne až po 30 minutách zbořila šestiminutovka, která se stala cvičebním hitem pro český a slovenský národ.

Je zde možnost, kterou když pochopíte, Vaše postava bude zdravá a bez tuku za velmi krátkou dobu.

Stále se dívám, jak se mnoho lidí snaží bezvýsledně dostat do formy. Honba za dokonalou postavou je většinou jako hledání jehly v kupce sena.

Většina lidí si zachovává kypré tvary jen z toho důvodu, že nemá ty správné informace. Krása lidského těla, teď ale bude dostupná všem.

Představte si ten pocit, mít postavu, která je pružná, pevná a vypadá skvěle.

Nevzrušuje Vás to?

Tak proč se teď nepřidat do skupiny lidí, která na to jde chytře. 

Nejde o to, jestli vážíte o 3 kila méně nebo více. Je to o celkové pevnosti a vypracovanosti postavy.

Často vzpomínám, jak mi lidé psali, že to fungovat nemůže, že 6 minut je na cvičení málo. Pravdou ale je, že v Česku i na Slovensku si přes 44 000 lidí ve videokurzu ZDARMA ověřilo, jaké fantastické výsledky cvičení má.

Vždy jsem věřil, že i lidé v pokročilém věku mohou mít pevnou a pružnou postavu.

Netušil jsem ale, že šestiminutovka způsobí revoluci. Někteří jsou schopni s cvičebním plánem za měsíc shodit i 10 kilo.

Vím, jak je frustrující, když do něčeho vkládáte drahocennou energie a pořád stojíte na místě.

Vymyslet tento systém mi trvalo několik let,

Vy ale můžete získat tento manuál ihned

Tuhle časovou investici jsem už udělal za Vás. Vše jsem připravil do fotomanuálu.

Udělejte investici – do svého zdraví.

Investovat čas do svého těla a zdraví je to nejlepší, co pro svůj život můžete udělat.

Ti, co se už zbavili nadváhy, dodržují tyto 3 zásady:

 • cvičí podle těch nejúčinnějších cviků na jednotlivé partie
 • cvičí pravidelně každý den
 • cvičí jen šest minut nebo určitý počet opakování

Žádná magie a neuvěřitelné metody, ale pouze tyto 3 pravidla.

Otázka už není, jestli to jde nebo nejde.

Otázkou je, jestli to uděláte taky?!

Největší problém 90 % lidí je rozostřená pozornost. Chvíli zkouší tohle, pak támhle to… podle toho, co se kde nového dočtou, že by na jejich postavu mohlo zabrat.

Roztáčí desítky talířů a všechny jim padají. Nemají zaměření. Chybí jim silný tah na branku. Ztrácí se v tom… Když honíte dva zajíce naráz, vždycky Vám oba utečou.

Tak na co se při zlepšování kondice a zdraví zaměřit?

270 stran pro zhubnutí břicha, boků, stehen, …

A teď to nejlepší k úspěšnému startu!

Jako bonus dostanete 90 video tréninků, které si můžete uložit do svého mobilu, počítače, tabletu v hodnotě 699 Kč úplně ZDARMA

Kdybyste si e-book koupili třeba jen kvůli tomuto bonusu, mnohonásobně se vám to vrátí. Sníte o krásném těle? Chcete ploché břicho plné ladných křivek? Toužíte po vypracovaném zadečku? Chcete mít silné a pohledné paže? Chcete si zvýšit fyzickou kondici? Chcete normalizovat hladinu cukru v krvi? Chcete zvýšit svoji pružnost, rovnováhu a stabilitu? Chcete mít tělo atleta nebo atletky? Chcete mít sami ze sebe skvělý pocit při pohledu do zrcadla? Chcete být přitažlivější pro vašeho partnera? Chcete se bez skrupulí vysvléci na plovárně a nestydět se za jediný špíček na těle? Teď je to možné!

90 videotréninků díky kterým zhubnete a normalizujete hladinu cukru v hodnotě 699 KČ ZDARMA ke knize

Ptáte se, jak to bude probíhat?

 • každý den si nalistujete stránku cviku, který Vás zrovna ten den čeká
 • přečtete si celé vysvětlení cviku podle e-booku
 • až budete mít čas, zacvičíte 6 minut jeden cvik
 • nebo když si troufnete, zacvičíte určitý počet opakování, který najdete v e-booku jako výzvu

Koncentrát toho nejefektivnějšího, jak při cvičení doma vymodelovat krásnou postavu bez tuku.

Každý cvik je detailně vysvětlen pro snadné naučení. Začíná se lehkou obtížností a pomalu se náročnost přidává.

Jasné, přímočaré a jednoduché.

CVIČEBNÍ PLÁN JE PRO VÁS POKUD:

 • chcete v tomto roce už finálně zhubnout
 • chcete raketově nastartovat zpětný chod ke zdraví a vitalitě
 • chcete aplikovat jen to, co reálně funguje a neztrácet čas
 • chcete maximum “muziky” za minimum peněz a vloženého úsilí

Soustavné každodenní cvičení je klíč mého vlastního úspěchu. Takže vím, jak kriticky je to důležité. Zároveň si ale uvědomuji, že ne každý si může dovolit vzdělání za NĚKOLIK tisíc korun.

Nemusíte lítat po světě a sbírat střípky skládačky na vlastní pěst. 

Věřte mi… metoda pokus-omyl není při budování krásné postavy vůbec levná záležitost.

Představte si, že někdo tohle všechno udělá za Vás, naučí se ty NEJLEPŠÍ praktiky, PODLOŽÍ je vlastními výsledky a nabídne Vám, že Vás vše naučí. Stačí se řídit knihou.

Trochu se hýbat a dělá to divy:

„Dobrý den, musím Vám to napsat, protože mám ohromnou radost. Po dvou měsících cvičení (nechci přehánět, že denně, ale skoro denně s občasnými vynechávkami) a jakž takž dodržování jídelníčku jsem splnila svůj cíl. Ne snad zhubnutí, to mám ještě co dělat, ale lékařka mi oznámila, že mám v normě cukr i cholesterol. Právě kvůli tomu jsem začala cvičit, že mi hrozilo, že nafasuju k práškům na cukrovku ještě i prášky na snížení cholesterolu. Stačilo se trochu hýbat. Opravdu jsem nečekala až tak skvělý výsledek, doufala jsem třeba jen v částečné snížení směrem k normě. Takže děkuju, jsem fakt ráda, že jsem se na ten váš program nechala „nachytat“. Teď vydržet pokud možno pravidelně, aby se ty hodnoty udržely a i kdybych už nezhubla, i tak budu spokojená. Ale věřím, že i ta kila navíc sundám.“

Hezké létoIvana Ullmannová

Cvičební plán

Knihu si můžete otevřít ve svém mobilu, tabletu nebo počítači.

AKCE DNES
VIDEONÁVODY JEDNOTLIVÝCH TRÉNINKŮ K NÁKUPU KNIHY ZDARMA