Díky ideální hmotnosti jsem si užila Sex dvakrát víc než před tím.

Víte, že ideální hmotnost je základem toho, jak si sex užít ještě 2x více

Věděli jste, že pravidelná dávka sexu snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění o 80%?

Pro dlouhodobé snížení hmotnosti a hladiny cukru v krvi je zásadní upravit stravu v kaloricky vyváženém poměru při zachování stabilního příjmu sacharidů s nízkým glykemickým indexem. Pro běžného laika, je skutečnost vhodného nastavení sachardiů v jídelníčku dosti náročná záležitost.

 

 

RECEPT NA IDEÁLNÍ POSTAVU, PRO ZLEPŠENÍ KVALITY SEXU

Nutné cvičit alespoň 6 minut denně.

 

 

 

 

Základy cvičení

4 l vody, 1 l octa (ale dej ocet buď bzenecký nebo znojemský – tedy opravdový ocet – existují různé alternativy a ty jsou na prd), 100 g stevie, 4 lžičky soli. Přidej hořčičné semínko,  hřebíčky, pepř a pokud máš můžeš přidat fenykl, anýz – větší špetky, mletý koriandr, sušený  estragon – tohle vše asi 10 minut povař a nechej zchladit na vlažno. 

 

Do sklenice dej – mrkev, cibuli, můžeš křen a zalej nálevem. Ještě do sklenice patří kopr, klidně dej do nálevu vyvařit sušený. Nedávej naložený v octě. To by asi bylo blbý. Nevím, kolik budeš dělat sklenic, ale na zhruba šest sklenic 750 ml nálevu. 

 

 

 

 

Zatrénuju si, potěším se a ještě získám benefit

 
Jestli máš šroubovací lahve, než je dáš do hrnce, normálně je utáhni, ale ne silou. Až je vyndáš z hrnce po uplynutí zavařovací doby, dotáhneš víčka pak – hezky pšouknou:-). Po vychladnutí ulož v chladnu – určitě ne v komoře na chodbě – tam by se pokazily. 
Ať se dílo podaří – kdyžtak pište.
 
 

Regenerace se v pravěku používala  jako pravidelný způsob, jak zůstat zdráv. Pro své všestranné využití v kuchyni, jednouchou úpravu, dlouhou skladovatelnost, ať už uchováváním celých hlávek v chladu nebo konzervováním tak, že se naložilo se solí a kmínem a nechalo vykvasit, se záhy stalo základní složkou potravy. Konzumací zelí se člověku dostávalo potřebné denní dávky vitamínů, především vitamínu C, a minerálních látek, ačkoliv nebyl ještě obeznámen s jejich blahodárným účinkem na lidský organismus.

 

Menu:
http://is-diat.eu/cukr-v-krvi/
http://is-diat.eu/cukrovka-a-alkohol/
http://is-diat.eu/cukrovka-ii-typu/
http://is-diat.eu/cukrovka-jidelnicek/
http://is-diat.eu/cukrovka-projevy/
http://is-diat.eu/dieta-pri-cukrovce/